Strona główna

O szkole

Dla Rodzica

Dla Ucznia

Dla Nauczyciela

Nabór 2024/2025

RODO

BIP

Nauka zdalna

EPUAP

FB - PSP7

Dostępna Szkoła

Jadłospis

FB - Biblioteka Szkolna

Klub Szkół

Aktywna tablica

Laboratoria Przyszłości

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub Szkół

Skontaktuj się z nami

Publiczna Szkoła Podstawowa

z Oddziałami Integracyjnymi nr 7

im. Mikołaja Kopernika 

ul. Okulickiego 14
37-450 Stalowa Wola


+48 15 842 04 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


NIP: 8651427241
REGON: 000837465 
KRS: 0000145905

Nr konta bankowego do wpłat za obiady, duplikaty:

80 1020 4913 0000 9802 0117 6981

Nr konta Rada Rodziców:

53 9430 0006 0000 1469 2000 0001

 

Plan lekcji

E-dziennik

Logowanie Office

Logowanie do Chmury Microsoft Office (365):

http://portal.office.com

Mam problem z MS Teams (zobacz pomoc)

Zdjęcia

photo gallery

Otwórz menu

dyplom unicefNasza szkoła rozpoczęła współpracę z UNICEF dołączając do zaszczytnego grona Klub Szkół UNICEF, z racji, że jesteśmy szkołą integracyjną razem z Panią Eweliną Rak - wychowawcą klasy integracyjnej  8a  zapragnęliśmy także uczestniczyć w projekcie "Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF".



Obchody na całym świecie  tego jakże istotnego święta przypadają na 20 listopad. Dlatego po uzyskaniu aprobaty Dyrekcji poinformowaliśmy o tym fakcie uczniów i ich rodziców otrzymując zgody. Uczniowie klasy 8 obejrzeli zamieszczone na stronie UNICEF filmy, a także dodatkowe materiały, dokładnie zapoznali się z dokumentami chroniącymi prawa dziecka, zostały im szczegółowo wyjaśnione zapisy w Konwencji Praw Dziecka. Klasa na zajęciach z dużym zaangażowaniem wykonała dowolną techniką plastyczną plakaty promujące poszanowanie praw każdego dziecka, które mogą podziwiać młodsi koledzy. Uczniowie samodzielnie wykonywali prezentacje multimedialne, które udostępnili młodszym. Klasa 8 po zapoznaniu się z informacjami na temat praw dziecka rozwiązywała także testy on-line Kahoot przygotowane przez UNICEF i dodatkowe o tej  tematyce, rywalizując o tytuł "Znawcy Praw Dziecka",  a dla utrwalenia na podstawie nazw konkretnych praw dziecka graliśmy w grę planszową memory, która bardzo wciągnęła uczniów. Niebieskie Balony, jako kolor rozpoznawczy działalności UNICEF-u,  towarzyszyły nam w obchodach tego ważnego święta. Młodsze dzieci w bibliotece szkolnej kolorowały przygotowane przez UUNICEF i inne wzory prac plastycznych nawiązujących do działań na rzecz poszanowania innych, rozmawialiśmy o ich znaczeniu, zapisach   i stworzyliśmy mini wystawkę kolorowanek o prawach dziecka - "pokoloruj swoje prawa". Teraz już każdy dokładniej zna swoje i innych prawa i przypomniał sobie, to co zawsze jest przekazywane od pokoleń, że szacunek należy się każdemu nowonarodzonemu człowiekowi.

Ewelina Rak i Ewa Skrzypacz - szkolny koordynator UNICEF-u.

zaswiadczenie unicef



Ostatnie wydarzenia