Strona główna

O szkole

Dla Rodzica

Dla Ucznia

Dla Nauczyciela

Nabór 2024/2025

RODO

BIP

Nauka zdalna

EPUAP

FB - PSP7

Dostępna Szkoła

Jadłospis

FB - Biblioteka Szkolna

Klub Szkół

Aktywna tablica

Laboratoria Przyszłości

Szkoła Promująca Zdrowie

Godziny konsultacji nauczycieli - 2023/2024

Skontaktuj się z nami

Publiczna Szkoła Podstawowa

z Oddziałami Integracyjnymi nr 7

im. Mikołaja Kopernika 

ul. Okulickiego 14
37-450 Stalowa Wola


+48 15 842 04 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


NIP: 8651427241
REGON: 000837465 
KRS: 0000145905

Nr konta bankowego do wpłat za obiady, duplikaty:

80 1020 4913 0000 9802 0117 6981

Nr konta Rada Rodziców:

53 9430 0006 0000 1469 2000 0001

 

Plan lekcji

E-dziennik

Logowanie Office

Logowanie do Chmury Microsoft Office (365):

http://portal.office.com

Mam problem z MS Teams (zobacz pomoc)

Zdjęcia

photo gallery

Otwórz menu

GODZINY KONSULTACJI NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

II PÓŁROCZE

Nazwisko i imię nauczyciela

termin dostępności w szkole

dzień tygodnia

godzina

sala

Babicka Justyna

czwartek

15.30 - 16.30

202

Bajek – Dul Agnieszka

czwartek

17.00-18.00

207

Barszcz Ewa

poniedziałek

14.30-15.30

Kantorek wf

Bednarczyk Agnieszka

poniedziałek

16.00-17.00

18

Belcarz Magdalena

czwartek

14.30 - 15.30

gab.log

Bielecka Zuzanna

czwartek

15.00 - 16.00

207

Bila Olga

poniedziałek

14.00 - 15.00

202

Błahuciak Grzegorz

poniedziałek 

15.00-16.00

100

Brodziak Anna

poniedziałek

15.20 - 16.20

5

Bryk-Pokrzywa Beata

czwartek

15.30 - 16.30

203

Cieśliński Paweł

piątek

15.30-16.30

kantorek wf

Czech Wojciech

poniedziałek

15:30 – 16:30

102

Czeladka Karolina

czwartek

15.00-16.00

5

Czernecka-Skrok Renata

wtorek

15.00

11

Dąbek Anna

poniedziałek

15.00- 16.00

7

Dynek Boguslawa

czwartek

13.45-14.45

Biblioteka

Deruś Renata

wtorek 

15.30-16.30

gab. Ped.

Dziak Agata

środa

16.00-17.00

3

Dziurny Anna

czwartek

14.30- 15.30

4

s. Godek Anna

poniedziałek

16.00-17.00

16

Grobel Dorota

czwartek

15.30- 16.30

204

Hawrylak Anna 

czwartek

15.30-16.30

11

Jabłońska Iwona

czwartek

15.00 - 16.00

209

Janiec Alicja

poniedziałek

15.00-16.00

7

Kluza Anna

środa

15.40-16.40

102

Kobos Liliana

czwartek

15.20 - 16.20

4

Komuda Joanna

czwartek

15.00-16.00

4

Konefał Anna

czwartek

15.00- 16.00

1

Korpal Mateusz

środa

14:30 – 15:30

109

Korzeniowska Kinga

wtorek

15.00-16.00

12

Kubicka Jolanta

czwartek

15.00 - 16.00

205

Kuziora Barbara 

czwartek

16;00 – 17:00

16

Lipińska Estera

wtorek

16.30-17.30

204

Ludjan Krzysztof

wtorek

15.00-16.00

Kantorek wf

Łepska Ilona

poniedziałek

17:00- 17:45

200

Łuszczak Elżbieta

poniedziałek

16.10 - 17.10

108

Maczurad Marta

czwartek

15.00-16.00

Gabinet pedagoga

Madej Anna

środa

16.00-17.00

15

Madej Izabella

czwartek

15.00 - 16.00

7

Madej Justyna

środa

15.20 -16.20

110

Maj Renata

czwartek

16.00 - 17.00

3

Majkowska-Sobiło Anna

poniedziałek

15.00- 16.00

203

Małek Brygida

 czwartek  14.30 -15.30  207

Mastalerczyk Jadwiga

Środa

15.35-16.35

102

Maziarz Renata

poniedziałek

16.00-17.00

5

Mikula Bogusława

czwartek

15:00-16.00

sg

Mokrzyszewska Monika

wtorek

15:00-16:00

sg

Moskal Agnieszka

czwartek

17:00-18:00

206

Mrowiec Katarzyna

czwartek

15.40- 16.40

106

Muniak Alicja

Środa 

15.00- 16.00

Biblioteka 

Niemczyk Beata

czwartek

16.00 - 17.00

świetlica

Polańska Marta

czwartek

15.00-16.00

6

Potocka-Witek Monika

czwartek 

16.30-17.30 co

dwa tygodnie

208

Rak Ewelina

czwartek

15.00-16.00

100

Rejzerewicz Dorota

poniedziałek

16.00-17.00

107

Rybicka Ewa

 czwartek  14.30-15.30  100

Rymanowska Zuzanna

wtorek

15.00-16.00

14

Sajdak Irena

czwartek

16.30-17.30

świetlica

Sarzyńska Elżbieta

czwartek 

15.00-16.00 co dwa tygodnie

200

Sawicka Anna

czwartek

15.30-16.30

Kantorek 203

Sikorska Joanna

czwartek

18.00- 19.00

206

Skrzypacz Ewa

czwartek

15.00-16.00

208

S krzypacz J acek

czwartek

15.00-16.00

13

Sobol Elżbieta

poniedziałek

16.00-17.00

15

Stasiak Iwona

środa

18.40-19.40

102

Strójwąs Joanna

poniedziałek

16.00-17.00

3

Sudoł Leszek

czwartek

15.20-16.20

101

Szkutnik Urszula

wtorek

14.35 - 15.35

212

Szot Danuta

czwartek

15.00-16.00

4

Szuba Elżbieta

czwartek

16.15-17.15

100

Szwedo Małgorzata

czwartek 

16.10-17.10

201a

Szymaszek-Dymek Alina

czwartek

15.00-16.00

Gabinet pedagoga

Śnios Magdalena

środa

16:00-17:00

świetlica

Telega Anna

wtorek

14.30-15.30

kantorek wf

Tietze Aneta

czwartek

15.00-16.00

co 2 tygodnie

200

Trafidło Mirosława

piątek

16.00 - 17.00

co 2 tygodnie

świetlica

Woszczyna Marta

poniedziałek

14:40-15:40

2

Wośko Barbara

czwartek

15.00 - 16.00

17

Zaniewicz Zofia

piątek

15.00-16.00

s. 19

Żurawska Irena

poniedziałek

16.00 - 17.00

Gabinet pedagoga



Ostatnie wydarzenia