15.06.2023 r. w naszej szkole odbył się konkurs "Mam talent", podczas którego uczniowie zaprezentowali swoje hobby, pasje i uzdolnienia.

Konkurs miał na celu odkrywanie i promowanie nowych talentów w środowisku szkolnym, reklamowanie nowatorskich form spędzania czasu wolnego oraz pozytywnego klimatu szkoły. Na szkolnej scenie wystąpili młodzi artyści, którzy dali popis umiejętności tanecznych, wokalnych, aktorskich. Tego dnia każdy uczestnik miał swoje "5 minut" sławy. Mimo towarzyszącej tremy wszyscy wykonawcy zaprezentowali się świetnie. Atmosfera podczas konkursu była wspaniała. Publiczność żywiołowo oklaskiwała kolejnych uczestników doceniając ich talent, zaangażowanie i odwagę. Wysoki poziom konkursu sprawił, że jury w składzie Anna Majkowska- Sobiło, Mirosława Trafidło i Anna Sawicka, miało trudności z wyłonieniem zwycięzców. Ostatecznie ogłoszono wyniki konkursu:

I miejsce - Aleksandra Samołyk z klasy 5b

II miejsce - Zespół taneczny w składzie: Julia Walczak, Joanna Sulowska z klasy 5a oraz Marcelina Skuza z klasy 4a

III miejsce - Lena Stręciwilk oraz Miłosz Cerwik z klasy 4a

Wyróżnienia otrzymali :

Wiktoria Drozdz z klasy z I b

Zespół taneczny "Pomponowy zawrót głowy" z klasy 5c i 3d

Laura Bila z klasy 3b

Nina Mucha z klasy II d

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Wszystkim życzymy dalszych sukcesów i pielęgnowania swoich pasji. Zaprezentowaliście się wspaniale! Powinniście pamiętać, że w każdym drzemie jakiś talent - trzeba go w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować. Do zobaczenia za rok!

Zdjęcia zostały wykonane aparatem fotograficznym zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości przez Kingę Korzeniowską.

Organizator konkursu - Anna Majkowska- Sobiło