Zapraszamy do zapoznania się z wynikami poniżej.
NAGRODA SPECJALNA:
Aleksandra Gibała, kl. V, Szkoła Podstawowa w Błażowej, opiekun Jadwiga Gibała
ORIGAMI PŁASKIE
Kategoria origami płaskie- grupa sześciolatków
I miejsce – Dawid Konefał, Przedszkole nr 15, Stalowa Wola, Małgorzata Sowa, Magdalena Śledź
I miejsce – Alicja Sokal, Przedszkole nr 15, Stalowa Wola, Małgorzata Sowa, Magdalena Śledź
I miejsce – Bartosz Magdziak, kl. 0b, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun M. Włodarczyk
I miejsce - Natalia Kogut, kl. 0, Przedszkole nr 15
I miejsce – Natalia Babiracka, kl. 0, opiekun Agnieszka Babiracka
II miejsce – Weronika Pelc, kl. 0a, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Renata Deruś
Wyróżnienie:
Julia Studzińska, kl. 0a, PSP z OI nr 7, opiekun Beata Niemczyk
Kategoria origami płaskie- szkoła podstawowa - klasa I
I miejsce – Maja Kotuła, kl. Ib, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Irena Żurawska
II miejsce – Joanna Sulowska, kl. Ia, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Izabella Madej
III miejsce – Dawid Wojtak, kl. Ic, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli
Kategoria origami płaskie - szkoła podstawowa - klasa II
I miejsce – Lena Dębowska, kl IIc, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Irena Sajdak
I miejsce – Natalia Szot, kl. IIc, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Irena Sajdak
I miejsce – Amelia Kasprowicz, kl IIb, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Irena Sajdak
II miejsce – Nadia Hajduk, kl. IIb, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Beata Bryk – Pokrzywa, Liliana Kobos
II miejsce – Zuzanna Grdeń, kl. IId, PSP z OI nr7 w Stalowej Woli, opiekun Zuzanna Rymanowska
II miejsce – Patrycja Kacperkiewicz, kl. IIb, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Natalia Ciapińska
III miejsce – Marcel Kogut, kl. II, PSP nr 11 w Stalowej Woli, opiekun Grzegorz Kogut
III miejsce – Oliwier Werner, kl. IIc, PSP z OI nr 7, opiekun Agnieszka Kogut
Wyróżnienie:
Joanna Rychlak, kl. IIc, PSP z OI nr7 w Stalowej Woli, opiekun Teresa Łojowska
Karina Kaczor, kl. IIc, PSP z OI nr7 w Stalowej Woli, opiekun Irena Sajdak
Kategoria origami płaskie - szkoła podstawowa klasa III
I miejsce –Jan Temporale, kl. IIIa, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Iwona Dybus
Wyróżnienie:
Krzysztof Drabik kl. IIIb, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Irena Sajdak
Oliwia Słonina kl. IIIb, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Teresa Łojowska
ORIGAMI TRADYCYJNE
Kategoria origami tradycyjne -szkoła podstawowa klasa II
I miejsce – Lena Cichecka kl. IIa, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Natalia Ciapińska
II miejsce – Maja Gramek, kl. IIb, PSP z OI nr 7, opiekun Liliana Kobos, Beata Bryk-Pokrzywa
Kategoria origami tradycyjne -szkoła podstawowa klasa IV
I miejsce – Olga Szmuc kl. IVc, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Monika Szmuc
II miejsce – Patrycja Jeż, kl. IV, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn
TRADYCYJNY MODUŁ CHIŃSKI
Kategoria tradycyjny moduł chiński- szkoła podstawowa- klasa II
I miejsce – Igor Gruszczyk, kl. IIb, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Beata Bryk-Pokrzywa, Liliana Kobos
Kategoria tradycyjny moduł chiński- szkoła podstawowa – klasa III
I miejsce – Faustyna Iwanicka, kl. IIIa, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Iwona Dybus
Kategoria tradycyjny moduł chiński - szkoła podstawowa – klasa IV
I miejsce – Martyna Ciochoń kl. IV, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn
I miejsce – Krzysztof Golik IVc, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Anna Sawicka
I miejsce - Olga Stopa kl. IV, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn
II miejsce – Filip Maziarz, kl. IV, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn
III miejsce – Szymon Zdonek, kl. IVb, PSP 11 w Stalowej Woli
Kategoria tradycyjny moduł chiński - szkoła podstawowa – klasa V
I miejsce – Lena Iwanicka, kl. Va, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Anna Sawicka
II miejsce – Zuzanna Chrobok, kl Va, SP nr 1 we Frysztaku, opiekun Marzena Biedroń
Kategoria tradycyjny moduł chiński - szkoła podstawowa – klasa VI
I miejsce – Magdalena Ślęk, kl. VI, SP w Jamach, B. Turczyn
I miejsce –Magdalena Jaźwiec, kl. VI, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn
Kategoria tradycyjny moduł chiński- szkoła podstawowa- klasa VII
I miejsce – Aleksandra Bielecka, kl. VIIa, PSP 4 w Stalowej Woli, opiekun Małgorzata Bielecka
I miejsce – Ania Bartkowicz, kl. VII, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn
Kategoria tradycyjny moduł chiński - klasa VIII
I miejsce – Wiktoria Kawa, kl. VIII, SP w Jamach, B. Turczyn
I miejsce – Natalia Stasiowska, kl. VIIIb, SP nr 1 we Frysztaku, opiekun Marzena Biedroń
II miejsce – Cezary Ogorzałek, kl. VIIIa, SP nr 1 we Frysztaku, opiekun Marzena Biedroń
Kategoria tradycyjny moduł chiński- gimnazjum - klasa III
I miejsce –Zuzanna Owczarska, kl. IIIb, SP nr 1 we Frysztaku, opiekun Marzena Biedroń
I miejsce – Aleksandra Chrobok, kl. IIIa, SP nr 1 we Frysztaku, opiekun Marzena Biedroń
KUSUDAMA
Kategoria kusudama - klasa II
I miejsce – Emilia Bąk, kl. IIa, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Renata Maziarz
Kategoria kusudama - klasa IV
I miejsce –Kornelia Chara, kl. IV e PZP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Magdalena Chara
Kategoria kusudama - klasa V
I miejsce – Arleta Chwiejczak, kl. V, SP w Michalowie, opiekun Bożena Chwiejczak
I miejsce – Oliwia Chara, kl. Vb, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Magdalena Chara
Kategoria kusudama - Klasa VIII
I miejsce - Weronika Jaskółka, kl. VIII, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn
I miejsce – Kaja Giża, kl. VIII, SP w Jamach, B. Turczyn
Wyróżnienie:
Weronika Sak, SP w Sułowie, opiekun Mariona Wanat
KRĘCIOŁKI
Klasa I szkoła podstawowa:
I miejsce – Katarzyna Tyszko, SP w Sułowie, opiekun Mariola Wanat
Klasa IV
I miejsce – Joanna Wanat, kl. IV, SP nr 1 w Szczebrzeszynie, opiekun Małgorzata Misiarz
KWIATY
Kategoria kwiaty – szkoła podstawowa
Klasa VII
I miejsce – Julia Nycz, kl. VIId, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Anna Sawicka
BRYŁY
Kategoria bryły – szkoła podstawowa klasa II
I miejsce – Dawid Berdak, kl. II, SP w Sułowie, opiekun Mariola Wanat
Kategoria bryły – szkoła podstawowa klasa IV
I miejsce – Julia Turczyn, kl. IV, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn
I miejsce – Karolina Skrzyniarz, kl. IV, SP w Jamach, B. Turczyn
II miejsce – Adam Kluk, kl. IVb, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli
II miejsce – Zuzanna Tyszko, kl. IV, SP w Sułowie, Mariola Wanat
III miejsce – Kornelia Kozioł, kl. IV, SP w Jamach, B. Turczyn
III miejsce – Emilia Kluk, kl. IVb, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli
Wyróżnienie:
Julia Minorczyk, kl. IV, SP w Jamach, B. Turczyn
Kategoria bryły – szkoła podstawowa klasa V
I miejsce – Katarzyna Bigda, kl. V, SP w Jamach, B. Turczyn
II miejsce – Justyna Kędzior, kl. V, SP w Jamach, B. Turczyn
Kategoria bryły – szkoła podstawowa klasa VI
I miejsce – Martyna Siembab, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn
I miejsce – Aleksandra Wanat, SP w Szczebrzeszynie, opiekun Małgorzata Misiarz
Kategoria bryły – szkoła podstawowa klasa VII
I miejsce – Julia Midura, kl VII, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn
I miejsce – Kamila Łopańska, kl. VII, SP w Jamach, opiekun B.Turczyn
II miejsce – Mateusz Stopa, kl. VII, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn
II miejsce – Weronika Działo, kl. VII, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn
Kategoria bryły – szkoła podstawowa klasa VIII
I miejsce – Wiktoria Tyszko, kl. VIII, SP w Sułowie, opiekun Mariola Wanat
I miejsce – Agnieszka Ryś, kl. VIII, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn
II miejsce – Kornelia Turczyn, kl. VIII, SP w Jamach, B. Turczyn
III miejsce – Kinga Siembab, kl. VIII, SP w Jamach, B. Turczyn
III miejsce – Oliwia Pietras, kl. VIII, SP w Jamach, B. Turczyn
Gimnazjum
I miejsce – Wiktoria Turczyn, kl. III Gimnazjum, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wadowicach Górnych, opiekun B. Turczyn
Irena Sajdak, Teresa Łojowska, Iwona Dybus, Anna Dziurny