niedziela 25 Sty 2015

Dane teleadresowe

kodPubliczna Szkoła Podstawowach 
z Oddziałami Integracyjnymi nr7

im. Mikołaja Kopernika
w Stalowej Woli Zobacz więcej

 

 

godlo

Mam 6 lat. IDĘ DO SZKOŁY!

6lat

Siódemka

"Bakałarz 2014"

kaligrafiaPo raz pierwszy nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim Konkursie Kaligraficznym "Bakałarz 2014". Konkurs adresowany jest do uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich szkoły podstawowej.

Wykonane zadania zostaną przesłane do Nowego Sącza. Konkurs przebiega w dwóch etapach:

  • I etap - biorą w nim udział wszyscy, którzy nadeślą prace na konkurs.
  • II etap - biorą w nim udział osoby wybrane przez jury konkursowe.

Osoby, które znajdą się na liście finalistów wezmą udział w finale konkursu, który odbędzie się w kwietniu 2014 roku w Uzdrowisku Kopalnia Soli Bochnia. Koordynatorem konkursu w naszej szkole jest pani Jadwiga Mastalerczyk.