niedziela 21 Gru 2014

Dane teleadresowe

kodPubliczna Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi nr7
im. Mikołaja Kopernika
w Stalowej Woli

Zobacz więcej

E-nauczanie

enauczanie

Platforma Edukacyjna 

mat

Matlandia 

Mam 6 lat. IDĘ DO SZKOŁY!

6lat

Siódemka

"Bakałarz 2014"

kaligrafiaPo raz pierwszy nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim Konkursie Kaligraficznym "Bakałarz 2014". Konkurs adresowany jest do uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich szkoły podstawowej.

Wykonane zadania zostaną przesłane do Nowego Sącza. Konkurs przebiega w dwóch etapach:

  • I etap - biorą w nim udział wszyscy, którzy nadeślą prace na konkurs.
  • II etap - biorą w nim udział osoby wybrane przez jury konkursowe.

Osoby, które znajdą się na liście finalistów wezmą udział w finale konkursu, który odbędzie się w kwietniu 2014 roku w Uzdrowisku Kopalnia Soli Bochnia. Koordynatorem konkursu w naszej szkole jest pani Jadwiga Mastalerczyk.