niedziela 01 Mar 2015

kodPubliczna Szkoła Podstawowach
z Oddziałami Integracyjnymi nr7
w Stalowej Woli Zobacz więcej

MĄDRA SZKOŁA czyta dzieciom...

msz1.Głośne czytanie wspiera edukacyjną i wychowawczą misję naszej szkoły. Czytamy w każdy poniedziałek o godzinie 9.00. Zapraszamy do szkolnej czytelni... Zobacz więcej

Siódemka

Konkurs "Młody Matematyk"

6 lutego (środa) odbędzie się etap szkolny konkursu „Młody Matematyk” dla uczniów klas IV – VI. Organizatorem konkursu jest: Oddział Podkarpacki Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki. Uczniowie biorący udział w konkursie przychodzą do szkoły na godz. 8.30. Konkurs odbędzie się w salach 208, 207, 206 i 205. 6 lutego 2013 r. o godzinie 9.00 uczniowie będą pisać test składający się z zadań zamkniętych i otwartych. Czas pracy uczniów w czasie etapu szkolnego wynosi 60 minut.

Prace uczniów są kodowane i będą poprawione w tym samym dniu, w którym odbywają się eliminacje.
Tematyka konkursu:

• liczby i działania na nich,
  • własności figur,
  • łamigłówki i zadania logiczne,
  • zastosowania matematyki w praktyce.

Przewodniczący  Szkolnej Komisji Konkursowej prosi rodziców uczniów biorących udział w konkursie o wypełnienie i podpisanie czytelnym podpisem załącznika nr 3 /Zgoda rodziców/opiekunów prawnych dziecka na opublikowanie nazwiska mojego dziecka na stronie internetowej Oddziału Podkarpackiego Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki na liście uczestników konkursu zakwalifikowanych do finału oraz na liście laureatów?/ i dostarczenie do uczącego nauczyciela matematyki lub sekretariatu szkoły.
Życzymy uczniom powodzenia i „połamania pióra”.

ikona pdf Załącznik nr 3 /zgoda rodziców/ (plik pdf 260KB)